Ako mať dlhšie mihalnice čo najbezpečnejšie

Medzi obľúbené estetické respektíve kozmetické prípravky súčasnosti patrí aj sérum na mihalnice. Najčastejšie ho využívajú a vyhľadávajú ženy, ktoré nie sú spokojné s dĺžkou a hustotou ich rias. Nespokojnosť ale prejavujú aj muži, ktorí dievca s dlhymi mihalnicamisa k takýmto riešeniam priklonia len zriedkavo. Nakoľko muži majú väčšiu tendenciu sa svojimi „nedostatkami“ rýchlejšie zmieriť. Sérum na mihalnice má ale veľkú výhodu v tom, že je neviditeľné. Lepšie povedané, ide o priezračný gél, ktorý po nanesení na riasy nie je vidieť. Preto je vhodný ako pre ženy, tak aj pre mužov, ktorí chcú zvýrazniť svoj pohľad bez toho, aby si to niekto naokolo všimol. Viac o tom, ako mať dlhšie mihalnice, sa dozviete na internete.

Máte z čoho vyberať

Výhodou, no zároveň nevýhodou výrobcov je, že trhová ponuka týchto prípravkov je pomerne široká. To, na čo natrafíte ale závisí aj od toho, na akých miestach hľadáte. Pochopiteľne, na internete nájdete oveľa širšiu ponuku sér na rast mihalníc ako v lekárni, v drogérii či v kozmetických salónoch. Za pozastavenie stojí aj fakt, že ho môžete nájsť už aj v takých obchodoch, ktoré sa nešpecializujú na kozmetické výrobky. Ide o rôzne textilné ázijské obchody. Väčšinou ale ide o pochybné výrobky, takže určite sa nenechajte nalákať nízkou cenou, aj keď vyzerajú ako tie značkové. To, na čo si dať pri výbere pozor vám hneď predstavíme.

Podľa čoho vyberať?

V nasledujúcich riadkoch vám priblížime, na ktoré kritériá sa sústrediť, aby vás sérum na rast mihalníc nesklamalo a nepripravilo zbytočne o peniaze, prípadne o zdravie.

Výrobca / predajca

Prvý faktor, ktorý udáva dôveryhodnosť a účinnosť prípravku je to, kde si ho zakúpite. Sérum na riasy, ktoré vám odporučí napr. kozmetička, ktorá s ním už má nejaké tie skúsenosti je určite bezpečnejšie ako produkt, ktorý si zakúpite niekde v ázijskom obchode alebo u pouličného predajcu. Obal síce môže vyzerať kvalitne, ale väčšinou tomu tak nie je a presne zodpovedá aj tomu, koľko stojí, čo je zároveň aj ďalším bodom, na ktorý by ste sa mali sústrediť. Okrem iného je určite lepšie ísť do známejšej značky, ako napr. do nejakej Xi-ling…

Cena

Druhým bodom, pre niekoho tým najpodstatnejším je cena. Sérum na mihalnice nájdete v rôznych cenových kategóriách, pričom tie najlacnejšie nájdete práve u pochybných predajcov. Väčšinou platí, že cena zodpovedá kvalite a tu tomu ináč nebude. Výrobok s pozitívnymi ohlasmi bude určite drahší, možno aj o niekoľko desiatok eur, ako výrobok, ktorý nenájdete nikde inde len u pochybných predajcov.

Testovanie / zloženie

Aby sa nestalo, že sérum na rast mihalníc vám viac uškodí ako pomôže, skontrolujte si, či si prešlo testovaním a aké má zloženie. Aby ste teda predišli alergickým reakciám, vypáleniu rias, poškodeniu oka či okolitej pokožky. Príliš lacný prípravok nielenže nemusí nijako zabrať, ale dokonca si možno ani neprešiel všetkými povinnými testami, čo sa môže prejaviť aj po zdravotnej stránke používateľa. Veľmi dôležitým preto je, aby si taký prípravok, akým je sérum na mihalnice, podstúpil všetky testovania predtým, ako sa pustí do predaja. Ide hlavne o dermatologické, alergiologické a oftalmologické testy. Ide o náročné testy, ktoré sa preto taktiež odrážajú na cene bezpečného výrobku.

Recenzie

Vybrať si vhodné a účinné sérum na mihalnice môžete aj vďaka názorom reálnych používateľov. Priamo v obchode ich asi nenájdete, no na internete prípadne v internetových obchodoch alebo na fórach užívatelia pridávajú svoje skúsenosti s rôznymi prípravkami. Sérum na rast mihalníc určite nebude výnimka, iba žeby išlo o nejaký najnovší prípravok, ktorý od nás doposiaľ nikto nevyskúšal. Poradiť sa však môžete aj na zahraničných fórach. Títo reálni užívatelia niekedy aj pridajú fotografiu ich rias pred používaním a po ukončení používania séra, takže svoje tvrdenia tým len dokazujú.

Najlepšie sérum na mihalnice

Bez pochyby chce každý nájsť ten najlepší prípravok za čo najlepšiu cenu. Niekedy je ale potrebné upustiť z požiadaviek, hlavne ak máte stanovené cenové maximum. Aby ste ale neboli sklamaný/á, mali by ste sa riadiť vyššie uvedenými kritériami, pomocou ktorých určite nájdete to pravé.

Mnohí ale považujú za najlepšie sérum na rast mihalníc také, ktoré svoje účinky dievca si nanasa maskarupredvedie čím skôr. Všetko ale vyžaduje svoje čas. No aj tento fakt môže čo to naznačovať o účinnosti a serióznosti prípravku. Pokiaľ na ňom nie je napísané za aký čas uvidíte prvé výsledky, prípadne za aký čas používania dosiahnete ideálne výsledky, niečo s produktom nie je v poriadku. O to viac, ak neuvádza ako často a kedy sa má používať. Ako dlho teda rastú? Podľa prieskumov sú ideálne výsledky pri pravidelnom používaní séra na mihalnice dosiahnuteľné po 3 mesiacoch používania. Pričom niektoré spozorovali prvé výsledky už po 2 týždňoch používania.

Sérum na mihalnice sa nanáša vždy na očistené riasy, ináč by sa aktívne zložky nemuseli dostať ku ich korienkom. Preto je najlepší večer pred spaním, kedy sa očakáva, že sa človek poriadne očistí. Nevylučuje sa však ani ranné nanášanie na čisté oko, pokiaľ necháte prípravok dostatočne dlho pôsobiť. Niektoré sérum na mihalnice dokonca umožňuje aj nanesenie maskary a jeho účinok sa tým neovplyvní. Kvalitné sérum na mihalnice stačí nanášať raz denne, pri lacnejších je možné, že budú požadovať aj niekoľkonásobné nanášanie. Tento fakt rapídne zvýši nielen ich spotrebu, ale aj vaše investície. Zatiaľ čo vám kvalitný prípravok vydrží 4-5 mesiacov, lacný možno 1, maximálne 2 mesiace.

Viac o domácich spôsoboch na to, ako docieliť rýchlejší rast mihalníc, vám ponúka aj tento príspevok.

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená.